SZANOWNY INŻYNIERZE

Inżynierowie.com to polska agencja consultingowa. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie średniego i wyższego szczebla, dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych w Polsce i innych krajach europejskich.

Jesteśmy wsparciem wewnętrznych działów HR. Jako zaufany partner, pozwalamy przedsiębiorstwom zapewnić ciągłość zatrudnienia na specjalistycznych stanowiskach inżynierskich. Jesteśmy liderem w rekrutowaniu wartościowych pracowników dla branży automotive.

Utrzymujemy stałe relacje z ponad 8 tys inżynierów, którym dajemy szansę wzięcia udziału w najbardziej prestiżowych rekrutacjach w kraju i za granicą. Łączymy najlepszych specjalistów z wyjątkowymi pracodawcami. Oferty które prezentujemy współpracującym z nami inżynierom, często nie są nawet ogłaszane publicznie. Jeśli jesteś głodny wiedzy i zmotywowany, a rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny, zapraszam do kontaktu.

Krzysztof Kazoń
Menadżer ds. rozwoju w Inżynierowie.com

motoryzacja

Branża automotive nieustająco umacnia swoją pozycję w polskiej gospodarce, pozostawiając w tyle inne gałęzie w sektorze przemysłowym. Od kilku lat rośnie produkcja aut oraz części i akcesoriów samochodowych. Dobre wyniki sprzedażowe oraz nowe inwestycje przekładają sięna optymistyczne prognozy zatrudnienia. Już dziś sektor motoryzacyjny jest jednym z największych pracodawców w polskim przemyśle.

produkcja

Polska jest liderem produkcji części i akcesoriów motoryzacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem branży automotive powstają nowe linie montażowe i zakłady produkcyjne. Do ich tworzenia, rozwoju i obsługi potrzebni są wyspecjalizowani inżynierowie. Perspektywy zatrudnienia są w tym sektorze bardzo obiecujące, a możliwości rozwoju nieograniczone.

centra badawczo-rozwojowe

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rozwijanie działalności badawczej poprzez wprowadzanie technologii innowacyjnych. Dzięki pracom badawczo-rozwojowym stają się bardziej konkurencyjni i mają większe szanse na uzyskanie dodatkowych środków z funduszy unijnych i krajowych. W centrach rozwojowych znajdują zatrudnienie inżynierowie umiejący wykorzystywać dostępną aktualnie wiedzędo projektowania i tworzenia innowacyjnych produktów, usług i procesów.

IT przemysłowe

Inwestycje w technologie IT będą miały kluczowe znaczenie dla zapewnienia przewagi konkurencyjnej polskiego przemysłu. Wzrośnie znaczenia inteligentnych urządzeń wzorowanych na tych, znanych z rynku konsumenckiego. Powszechne staną sięrozwiązania pozwalające na skuteczną komunikację pomiędzy urządzeniami i czujnikami, automatyzację wymiany danych oraz wykorzystanie inteligencji wbudowanej w nowoczesne systemy przemysłowe. Wyspecjalizowani informatycy z pewnością znajdą u nas atrakcyjną pracę.

przemysł 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa stała się rzeczywistością. Inteligentne maszyny pracują dziś ramię w ramię z ludźmi. Wykorzystanie robotów i cobotów, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy czy sztuczna inteligencja to niepowtarzalna szansa rozwoju dla osób zafascynowanych nową technologią.

Elektronika i elektrotechnika

Zapotrzebowanie na podzespoły elektroniczne i elektrotechniczne w polskim przemyśle nie słabnie. Trendy wyznaczają miniaturyzacja wyrobów oraz outsourcing produkcji EMS.

Wyślij wiadomość

Twoje dane są bezpieczne. Poznaj naszą politykę prywatności.

    Dołącz pliki