Inzynierowie.com

Historia Firmy

Inzynierowie.com to agencja headhunterska założona przez małżeństwo.

Pomysł na założenie firmy o profilu rekrutacyjnym narodził się w 2014 roku. Kiedy po próbie zrekrutowania inżynierów do niemieckiego projektu uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy w stanie zrobić to szybciej, znaleźć bardziej kompetentnych inżynierów. Możemy to również robić dla innych.

Przy czym oferować skuteczność i jakość znaną i zdobytą z poprzednich branż, a czego nie doświadczyliśmy w młodej i rozwijającej się grupie agencji rekrutacyjnych.

Jesteśmy profesjonalistami

Potrzebujesz konsultacji?

Odnieś z nami sukces

Znamy się na rekrutacji

Branża automotive nieustająco umacnia swoją pozycję w polskiej gospodarce, pozostawiając w tyle inne gałęzie w sektorze przemysłowym. Od kilku lat rośnie produkcja aut oraz części i akcesoriów samochodowych. Dobre wyniki sprzedażowe oraz nowe inwestycje przekładają sięna optymistyczne prognozy zatrudnienia. Już dziś sektor motoryzacyjny jest jednym z największych pracodawców w polskim przemyśle.

list-image

Z kim współpracujemy?

Produkcja

Polska jest liderem produkcji części i akcesoriów motoryzacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem branży automotive powstają nowe linie montażowe i zakłady produkcyjne. Do ich tworzenia, rozwoju i obsługi potrzebni są wyspecjalizowani inżynierowie. Perspektywy zatrudnienia są w tym sektorze bardzo obiecujące, a możliwości rozwoju nieograniczone.

list-image

Z kim współpracujemy?

IT przemysłowe

Inwestycje w technologie IT będą miały kluczowe znaczenie dla zapewnienia przewagi konkurencyjnej polskiego przemysłu. Wzrośnie znaczenia inteligentnych urządzeń wzorowanych na tych, znanych z rynku konsumenckiego. Powszechne staną sięrozwiązania pozwalające na skuteczną komunikację pomiędzy urządzeniami i czujnikami, automatyzację wymiany danych oraz wykorzystanie inteligencji wbudowanej w nowoczesne systemy przemysłowe. Wyspecjalizowani informatycy z pewnością znajdą u nas atrakcyjną pracę.

list-image

Z kim współpracujemy?

Elektronika i elektrotechnika

Zapotrzebowanie na podzespoły elektroniczne i elektrotechniczne w polskim przemyśle nie słabnie. Trendy wyznaczają miniaturyzacja wyrobów oraz outsourcing produkcji EMS.

list-image

Z kim współpracujemy?

Centra Badawczo-Rozwojowe

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rozwijanie działalności badawczej poprzez wprowadzanie technologii innowacyjnych. Dzięki pracom badawczo-rozwojowym stają się bardziej konkurencyjni i mają większe szanse na uzyskanie dodatkowych środków z funduszy unijnych i krajowych. W centrach rozwojowych znajdują zatrudnienie inżynierowie umiejący wykorzystywać dostępną aktualnie wiedzędo projektowania i tworzenia innowacyjnych produktów, usług i procesów.

list-image

Z kim współpracujemy?

Przemysł 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa stała się rzeczywistością. Inteligentne maszyny pracują dziś ramię w ramię z ludźmi. Wykorzystanie robotów i cobotów, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy czy sztuczna inteligencja to niepowtarzalna szansa rozwoju dla osób zafascynowanych nową technologią.