inżynierowie.com

Kamienie milowe

Kontynuacja współpracy z naszymi klientami, nieustanny rozwój w zakresie nowych nowych sektorów kooperacji. Kolejna nominacja do Linkedin Talent Awards Polska.

2020 Rok pandemiczny. Dzięki naszym klientom którzy się rozwijali rozbudowując swoje zakłady i działy R&D pracowaliśmy cały czas.

2019 Pierwsza edycja w Polsce Linkedin Talent Awards. Byliśmy wybierani spośród ponad 300 agencji rekrutacyjnych w Polsce i wygraliśmy w kategorii „Najbardziej innowacyjna Agencja”.

Podpisanie porozumienia o współpracy z firmą z branży motoryzacyjnej, która jest w pierwszej czwórce najbardziej zatrudniających w Polsce.

2017 roku przychodzą kolejne osoby do zespołu. Zdobywamy kolejnych klientów takich jak Kongsberg, Velux czy NGK. Rozpoczynamy pracę na najlepszych dostępnych narzędziach na rynku od firmy Linkedin – profesjonalne rozwiązania dedykowane dla biznesu.

2016 rok realizacja projektu rozbudowy firmy OLSA Group (dzisiaj Magna). Wygranie konkursu na poszukiwania inżynierów do Centrum Technicznego (R&D) firmy Nexteer. Rozpoczęcie wieloletniej współpracy i zrealizowanie dużej ilości projektów z obszaru elektroniki, hardware i software embedde

Inzynierowie.com powstał w 2015 r. i od razu zatrudnił współpracowników pracujących do dzisiaj. Zdobycie pierwszych klientów i zakończone z sukcesem rekrutacje. Zawęziliśmy specjalizację do branży automotive. Tak aby bardzo dobrze wykonywać swoją pracę i realizować z sukcesem zlecone nam procesy rekrutacyjne.

Zamów konsultację z naszym specjalistą