Projektuj swoją przyszłość

Dla inżyniera

Inżynierowie.com to polska agencja consultingowa. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie średniego i wyższego szczebla, dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych w Polsce i innych krajach europejskich.

Jesteśmy wsparciem wewnętrznych działów HR. Jako zaufany partner, pozwalamy przedsiębiorstwom zapewnić ciągłość zatrudnienia na specjalistycznych stanowiskach inżynierskich. Jesteśmy liderem w rekrutowaniu wartościowych pracowników dla branży automotive.

Utrzymujemy stałe relacje z ponad 8 tys inżynierów, którym dajemy szansę wzięcia udziału w najbardziej prestiżowych rekrutacjach w kraju i za granicą. Łączymy najlepszych specjalistów z wyjątkowymi pracodawcami. Oferty które prezentujemy współpracującym z nami inżynierom, często nie są nawet ogłaszane publicznie. Jeśli jesteś głodny wiedzy i zmotywowany, a rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny, zapraszam do kontaktu.

Korzyści

Z kim współpracujemy?

Lepszy start

Uprzywilejowana pozycja na rozmowie o pracę. Zostajesz polecony pracodawcy jako kandydat rekomendowany.

Partnerskie negocjacje warunków zatrudnienia. Już przed rozmową wiesz czy Twoje oczekiwania finansowe mogą zostać spełnione.

Korzyści

Wsparcie

Bezpłatne wsparcie rozwoju zawodowego. Doradzimy kiedy warto zmienić pracę, rozważyć relokację lub poczekać na inne propozycje.

Korzyści

Oferty pracy

Dostęp do najlepszych na rynku ofert pracy dla inżynierów, dopasowanych do indywidualnego profilu kandydata.

Skontaktuj się z nami