Projektuj swoją przyszłość

Dla Rekrutera

Kto jest dobry we wszystkim, nie jest dobry w niczym, dlatego w Inżynierowie.com stawiamy na specjalizację. Jesteśmy ekspertami w rekrutacji inżynierów średniego i wyższego szczebla dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną utrzymującą najwyższe standardy. Współpraca z nami przynosi wymierne korzyści dużym firmom na terenie Polski i innych krajów europejskich. Nasi rekruterzy prowadzą tylko prestiżowe procesy rekrutacyjne.

Przy pomocy nowoczesnych narzędzi i zaawansowanych technik rekrutacyjnych pozyskujemy pracowników średniego i wyższego szczebla do zakładów przemysłowych i firm technologicznych. Jeśli chcesz poznać inną jakość rekrutacji i zrobić ważny krok na ścieżce swojej kariery, dołącz do naszego zespołu.

Korzyści

Korzyści

Narzędzia

Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowane systemy CRM i ATS, najwyższy pakiet rekruterski LinkedIn.

Korzyści

Rekrutacja

Zaawansowane techniki rekrutacyjne - polecenia, direct i executive search oraz social networking.

Korzyści

Zespół

Praca w zgranym, zmotywowanym zespole, w biurze usytuowanym w ścisłym centrum Warszawy.

Korzyści

Warunki

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stała umowa, system premiowy oraz wiele dodatkowych korzyści.

Badania

Według badania Grant Thorton, już 60 proc. średnich i dużych firm w Polsce deklaruje, że ma duży bądź bardzo duży problem z pozyskiwaniem pracowników. Deficyt wykwalifikowanych kandydatów, w szczególności inżynierów, osiąga nienotowaną dotąd skalę. Rozwiązaniem pozwalającym firmom zapewnić ciągłość zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych jest zaangażowanie zaufanej agencji rekrutacyjnej. Duże zakłady produkcyjne decydują się na współpracę z liderem rekrutacji inżynierskich na polski mrynku – agencją Inzynierowie.com.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w rekrutacjach inżynierskich na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Rekrutujemy dla firm technologicznych i zakładów produkcyjnych w Polsce i innych krajach europejskich. Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu wartościowych pracowników dla branży automotive. Jeśli dołączysz do zespołu Inzynierowie.com, będziesz rekrutował wykwalifikowanych pracowników na stanowiska inżynierskie dla najbardziej prestiżowych klientów.

Miejsce

Nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat. Dbamy o nasze zdrowie. Powietrze w naszym biurze jest filtrowane przez oczyszczacze powietrza chroniące nas przed smogiem.

Zespół

Pracujemy w kameralnej atmosferze, w profesjonalnym i zaangażowanym zespole. Współpracujemy zamiast rywalizować. Stawiamy wysoko poprzeczkę. W naszym zespole nie popadniesz w rutynę i nie będziesz miał czasu się nudzić.

Cele

Dążymy do ideału turkusowej organizacji. Praca jest naszą pasją, szansą rozwoju osobistego i spełnienia zawodowego. Zamiast kontroli i hierarchii, kierunek działań wyznacza nam współpraca i zaangażowanie.

Narzędzia

Nie wahamy się sięgać po najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia pracy. Korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania ATS – Recruitee.com, funkcjonalnego systemu Zoho CRM oraz najwyższego pakietu rekruterskiego LinkedIn.

Wynagrodzenie

Praca w Inzynierowie.com to stała umowa oraz atrakcyjny system premiowy. Hojnie nagradzamy osiągnięcia wykraczające poza założone cele. Każdego roku jedna osoba zostaje uhonorowana tytułem Pracownika Roku.

Rozwój

Twój rozwój jest dla nas ważny. Każdy projekt to nowe wyzwanie, nowa wiedza do zdobycia, nowi ludzie. Rozwijamyswoje talenty i kompetencje dzięki indywidualnie dobieranym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.

Case study

Nie ma dwóch takich samych rekrutacji inżynierskich. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z otwartością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Mamy na swoim koncie wiele zakończonych sukcesem projektów. Zobacz nad czym pracujemy w Inzynierowie.com.

Skontaktuj się z nami