Wąska specjalizacja Inżynierowie.com pozwala na wyłowienie najlepszych kandydatów oraz na rozeznanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. Przy ograniczonej dostępności wykwalifikowanych kadr, tylko stałe relacje z kandydatami oraz stosowane przez nas nowoczesne i zindywidualizowane metody rekrutacyjne dają oczekiwane efekty.

Jak działamy?

Wiedza o rynku

Kto jest dobry we wszystkim, nie jest dobry w niczym. Dlatego w Inżynierowie.com stawiamy na specjalizację. Jesteśmy ekspertami w rekrutacji dla przedsiębiorstw z następujących sektorów: automotive, greenfield, centra rozwojowe, IT przemysłowe.

Wiedza o partnerze

Przed rozpoczęciem rekrutacji nasz konsultant przeprowadzi szczegółową analizę istotnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pogłębiona wiedza o działalności, strukturach, podejmowanych wyzwaniach oraz kulturze firmy pozwoli skutecznie rekrutować pracowników dopasowanych do profilu przyszłego pracodawcy.

Wymogi partnera

Dzięki rozmowom z przedstawicielami firmy, rekruter poznaje zakres obowiązków, wymagane kompetencje kandydatów oraz warunki zatrudnienia i charakter pracy. Dowiaduje się jakie są potrzeby Twojego przedsiębiorstwa oraz przyczyny poszukiwania pracowników.

Plan działania

W oparciu o całą pozyskaną wiedzę na temat Twojej firmy przygotowujemy plan który po zaakceptowaniu będzie podstawą do dalszych działań rekrutacyjnych.

list-image

UR i związane z nim zagadnienia Automatyki to w każdym przedsiębiorstwie przemysłowym bardzo istotne jednostki.

Czytaj więcej
list-image

Consulting Service

Jakość i bezpieczeństwo

Dział Jakości zajmuje się jakością i bezpieczeństwem usług, systemów czy produktów. Ciągłym doskonaleniem procesów i założeń. (...)

Czytaj więcej
list-image

Business Service

Inżynieria Produkcji

Inżynieria Produkcji to dyscyplina inżynieryjna zajmująca się zasadami projektowania wyrobów i procesów oraz podstawami sterowania (...)

Czytaj więcej
list-image

Taxes Service

Logistyka i Magazyn

Przedsiębiorstwo bez odpowiedniego działu Logistyki i Magazynowania nie funkcjonowałoby odpowiednio sprawnie.

Czytaj więcej
list-image

Business Service

Hardware

Kompetencje związane z rozwijaniem fizycznego urządzenia elektronicznego. Ta specjalizacja obejmuje zarówno układy analogowe jak i cyfrowe.

Czytaj więcej
list-image

Consulting Service

Software

tutaj istotne są szeroko pojęte kompetencje związane z developmentem oprogramowania niskopoziomowego (...)

Czytaj więcej
list-image

Czym byłby dział produkcyjny bez odpowiednio dobranego Managera?

Czytaj więcej
list-image

PM/PD to osoby odpowiedzialne głównie za zarządzanie projektami i procesami produkcyjnymi w branży przemysłowej.

Czytaj więcej
list-image

Consulting Service

Procesy specjalne

W tym miejscu umieściliśmy stanowiska specjalistyczne (jak np. Inżynierowie różnego rodzaju procesów, tłoczenia, wtrysku, skrawania, spawania)

Czytaj więcej

Poszukiwania

W Inżynierowie.com prowadzimy rekrutacje poprzez bezpośredni kontakt z wyselekcjonowaną grupą kandydatów. W celu znalezienia właściwego kandydata sięgamy do najdalszych zasobów rynku poprzez direct search oraz executive search kandydatów pasywnych.

Informacje zwrotne

Czy chodzi o informację zwrotną dla kandydatów, czy o dwustronną komunikację z firmą dla której rekrutujemy?

USŁUGI

Wspieramy firmy
w rekrutacji

Wspieramy firmy w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników, w szczególności inżynierów. Prezentujemy naszym klientom kandydatów przebadanych, dopasowanych do konkretnego stanowiska i roli, przez co będą osiągać wysoką efektywność oraz satysfakcję z pracy. Dzięki przeszkoleniu i 6-letniej obecności na rynku jesteśmy w stanie zweryfikować kompetencje, wiedzę techniczną oraz motywację kandydatów.

Nowy Świat 49, 00-042 Warszawa

+48 793 022 478

9:00 - 17:00

Jesteśmy specjalistami

Skontaktuj się z Nami

KazonK

Krzysztof Kazoń

menadżer ds. rozwoju
sm_fotka

Sebastian Markiewicz

Business Development Manager
palys_fotka

Anna Pałys

Account Manager